63 Pomaganie

Moderatorzy: eZOJA, Młodszy Administrator

63 Pomaganie

Postprzez eZOJA » niedziela, 14 kwietnia 2013, 20:35

Obrazek

63 Pomaganie

Pozycja prosta: udzielić pomocy komuś. Towarzystwo,nowe przyjaźnie, współpraca.
Pozycja odwrócona: Małe przedsięwzięcie,brak ciągłości. Niebezpieczeństwo.
Avatar użytkownika
eZOJA
Arcykapłanka
 
Posty: 2034
Dołączył(a): wtorek, 26 lutego 2013, 10:15
Lokalizacja: lubuskie

Postprzez » niedziela, 14 kwietnia 2013, 20:35

 

Re: 63 Pomaganie

Postprzez eZOJA » czwartek, 20 czerwca 2013, 20:52

Jak sama karta jest zatytułowana widać w niej pomoc.
Odczucia również podobne. Do gniazda - domu - będzie pomoc z zewnątrz.
Ktoś może nie ujawniać się pomagając, gdyż widać tylko rękę na karcie, która wyciągnięta jest i pomaga utrzymać równowagę przy karmieniu młodych. To pomoc rodzinie nie tylko jednostce. Pomaga się jednej osobie, lecz intencje są dla całości, dla rodziny.
Gdy pytalibyśmy o pozycję odwróconą to powiedziałabym, że grozi jakieś niebezpieczeństwo.

Przy różnych rozkładach:
W miłości karta ta może oznaczać, że wniesienie do domu rodzinnego miłość, wsparcie. Poprzez miłość do jednej osoby kochamy też i innych członków rodziny. Może też oznaczać pomaganie z miłości. Robieie czegoś dla rodziny z miłości.
Przy pytaniu o finanse oznaczać może wsparcie finansowe z zewnątrz. Możliwe że z instytucji, gminy. Jest to wsparcie dla rodziny, nie jednostki, na dom (np pieniążki za wychowawczy).
Natomiast w pytaniach o zdrowie symbolizować może, że potrzebna nam pomoc z zewnątrz, że sami sobie nie poradzimy.Chociaż ptak ma mocne grube korzenie to jednak pomoc z zewnątrz jest wskazana. Możliwe problemy z nogami, układem kostnym, czasem równowagą.

To są moje odczucia tej karty :))))


edit:
Z moich obserwacji dziennej zrealizowała się tak:
Pomoc i serdeczność z każdej strony.
Z instytucji był wpływ pieniążków dla domu - wychowawczy, oraz od mamy pełna siatka jedzonka dla domu, od mięsa po słodycze dla dzieci. Również te kaktusy się uwidoczniły. Nie pozwalałam zajrzeć do gniazda osobą z zewnątrz, była dziś skryta, nie otwierałam się. Może też to ma znaczenie w przychodni wypisano mi lek na którym mi zależało dla dzieci a nie zawsze uda się go zdobyć a pomaga nam. Również zabawy z dziećmi i karmienie ich, opieka, troska.
Avatar użytkownika
eZOJA
Arcykapłanka
 
Posty: 2034
Dołączył(a): wtorek, 26 lutego 2013, 10:15
Lokalizacja: lubuskie

Postprzez » czwartek, 20 czerwca 2013, 20:52

 


Powrót do Znaczenie Kart Marzeń i Snów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron